Career

Are you interested in working for a dynamically developing company and becoming a member of the EuroCon team? Do you want to launch your career? Choose from our currently offered positions.

Position: Administrativní pracovníci (Rudná u Prahy)

Area:

  • Rudná u Prahy

EuroCon Quality Control Service s.r.o. poskytuje zákazníkům služby spočívající v kontrole kvality a třídění výrobků na bezvadné a závadné a jako zaměstnavatel uznaný za zaměstnavatele na chráněném trhu práce ("chráněná dílna") v současné chvíli obsazuje chráněné pracovní místo vyhrazené pro osobu se zdravotním postižením:

Administrativní pracovnice / administrativní pracovník

Náplň práce:

- podpora vedení a osob odpovědných za správu jednotlivých agend (obchodní, provozní, účetní, personální), osobní, telefonická a e-mailová komunikace, spolupráce s externími poskytovateli služeb
- vytváření dokumentů a sestav, vedení seznamů, příprava přehledů, reportů, statistik a analýz
- evidence, tisk, skenování, ukládání, archivace a skartace dokumentů
- zadávání údajů do systémů, portálů
- pochůzky (například na poštu, úřady), zajišťování distribuce firemních dokumentů

Požadujeme:

- chuť pracovat
- alespoň středoškolské vzdělání s maturitou
- běžná uživatelská znalost MS Word, Excel, Outlook (e-mail), ochotu naučit se pracovat v našich systémech
- zaslání Vašeho strukturovaného životopisu na e-mailovou adresu kariera@eurocon.cz

- pracovní smlouva na 20 hodin týdně (½ úvazek)
- nástup do práce ihned
- 3měsíční zkušební doba
- pracovní poměr na dobu určitou
na 0,5 roku s možností prodloužení
- mzda 153 Kč hrubého / hodinu
- stravenkový paušál 53 Kč čistého / den
- 4 týdny dovolené, volné (ale placené) svátky, volné víkendy
- výborná dostupnost pracoviště v areálu Prologis (na adrese K Vypichu 1087, 252 19 Rudná) blízko autobusové zastávky "Rudná, Celní úřad"
- možnost parkování zdarma

POZOR! Kancelář je ve 2. patře budovy bez osobního výtahu. (Práci není možno vykonávat z jiného místa.)

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis s uvedením telefonického kontaktu na e-mailovou adresu kariera@eurocon.cz

I am interested in

Did not find the right job you were looking for? Please write to us, tell us something about yourself and and attach copy of your CV at kariera@eurocon.cz.