Kariéra

Pojďte k nám nastartovat kariéru v moderním prostředí automotive! Velmi rychle se můžete stát odborníky na kontrolu kvality a pracovat na různorodých projektech po celé ČR, jak na operátorských pozicích, tak inženýrských. Vybírejte z aktuálně obsazovaných pozic...

Pozice: OPERÁTOR(KA) KVALITY/KONTROLOR(KA)-Ústí nad Labem

Místo:

  • Ústí nad Labem a okolí

Koho hledáme?

Fyzicky zdatné, spolehlivé a pečlivé lidi s dobrým zrakem a chutí pracovat.

Co budete dělat?

Budete se podílet na dopracování výrobků a kontrole jejich bezvadnosti.

Budete se střídat na ranních, odpoledních a nočních směnách.

Co nabízíme?

  • základ 126 Kč/hod
  • bonusy 4-14 Kč/hod při 100% docházce a práci bez reklamací
  • příplatky za noční, víkendy a svátky
  • nástup ihned
  • důkladné zaškolení

Kdo jsme?

Společnost EuroCon Czech s.r.o. poskytující více než 11 let zákazníkům služby spočívající v kontrole kvality, a to zejména v automobilovém průmyslu.

V případě zájmu volejte +420 734 440 630 nebo pište na kariera@eurocon.cz

Pozice: VEDOUCÍ PROJEKTU "Chráněná dílna" S NĚMČINOU

Místo:

  • Ústí nad Labem

EuroCon je značka, pod kterou si zákazníci vybaví spolehlivou službu spočívající v nezávislé kontrole kvality a třídění zejména v odvětví automobilového průmyslu, a to už více než 11 let.

Naší misí je zkvalitňovat výrobní procesy zákazníků.

Naší vizí je stát se preferovaným dodavatelem těchto služeb.

V současné době hledáme člověka s komunikativní němčinou pro samostatné vedení projektu chráněné dílny v oboru kontrola kvality
v automobilovém průmyslu.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • komunikativní němčina (osobní jednání, telefon, Skype, e-mail), práce v MS Office na běžné uživatelské úrovni

  • ochota cestovat po ČR i do zahraničí, řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič

  • samostatné vedení projektu po provozní i obchodní stránce (řízení projektu, reportování výsledků zákazníkům i vedení společnosti, 8D reporty při reklamacích, vedení kontrolorů, jejich zaškolování a hodnocení jejich pracovní výkonnosti)

CO VÁM POMŮŽE K ÚSPĚCHU?

  • alespoň SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenosti s vedením projektů

  • orientace v systému řízení kvality

JAK VÁM POMŮŽEME K ÚSPĚCHU MY?

  • přesným formulováním očekávaných výsledků
  • ohodnocením dosažených výsledků
  • podporou vedení společnosti a kolegy ochotnými vždy poradit a pomoct
  • benefity (auto, mobil a notebook i pro soukromé účely, multisport karta, home office, jazykové kurzy, firemní akce a team buildingy...)

ŽE JE TOHLE PŘESNĚ PRO VÁS?

Tak neváhejte, klikněte na tlačítko "Mám zájem" a pošlete nám své CV s průvodním dopisem.

Nebudeme otálet a ozveme se brzy!

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, kterou jste hledali? I tak budeme rádi, když nám napíšete něco o sobě a připojíte svůj životopis na email kariera@eurocon.cz.